ÖZEL İDAREYE YENİ CENAZE NAKİL ARACI

Sinop Özel İl Özel İdaresi, cenaze hizmetleri ile de en zor günlerinde hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyor.

Sinop Özel İl Özel İdaresi, cenaze hizmetleri ile’de en zor günlerinde hemşerilerimizin yanında olmaya devam ediyor.
Sinop Özel İdaresi tarafından yeni cenaze nakil aracı düzenlenen törenle hizmete sunuldu.
Sinop İl Özel İdaresi Önünde gerçekleştirilen törene Genel Sekreter Yahya Çınkıl’ın yanı sıra İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, İl Daimi Encümen Üyeleri Nihat Çetinkaya, Rıtvan Mete ve Özel İdare Birim Müdürleri katıldı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Genel Sekreter Yahya Çınkıl, “Sinop Özel İdaresi olarak, hemşehrilerimize en iyi hizmeti verebilmek için araç parkımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Sinop Özel İdaremiz Araç Parkına bir yeni cenaze aracı daha kazandırıldı.
Genel Sekreter Yahya Çınkıl araç tanıtım töreninde yaptığı konuşmada araç parkına yatırımlarının devam edeceğini belirterek, “Gerek İnsan kaynakları gerekse hizmet mekânlarımızda yenilenme, değişim ve dönüşüm sürecinde olan Özel İdaremiz bu değişim ve dönüşümünü Araç parkımızda, hizmet araçlarımızda ve iş makinelerimizi yenileyerek sürdürüyor.
Bu vesileyle 2020 yılı içerisinde kurumumuza 4 adet Kamyon, 4 adet Bekoloder (kanal kazıcı-yükleyici) ve 1 adet Eksvatör kazandırmıştık. 2021 yılı içerisinde de 4 adet yeni hizmet aracı ve bugün ise tarafımıza teslim edilen Cenaze Nakil Aracımızı Kurumumuza kazandırmış oluyoruz. Tüm Sinoplu hemşerilerimize hayırlı olsun. Bu araçlarımızın kurumumuza kazandırılması noktasında tensipleri, talimatları, takipleri, bütçelenmesi ve ödeneklendirilmesi noktasındaki destekleri ve katkıları için başta Sayın Valimizi Erol Karaömeroğlu’na, İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu başta olmak üzere tüm Meclis Üyeleri ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
Arka ve ön tarafı ayrı soğutmalı olan modern cenaze aracımızda cenaze sahipleri için ayrı oturma yeri de bulunurken, önceki kullanılan cenaze aracının başka hizmetlerde kullanılmak üzere hizmetini tamamladığı bildirildi.

Başa dön tuşu