VALİ KARAÖMEROĞLU ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNMAK ÜZERE DURAĞAN’A GELDİ…

Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu eşi Filiz Karaömeroğlu ile birlikte Durağan’a geldi. Durağan Kaymakamı Ahmet Tozlu ile Çerçiler Jandarma Karakolunu Ziyaret eden Vali Karaömeroğlu 15 Temmuz gazisi Zekeriya Yaşar’ı da Çerçilerde’ki ikametinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Vali Karaömeroğlu ve eşi Filiz Karaömeroğlu Durağan ziyaretinde evlere sosyal yardımlaşma fonun yardım ettiği bazı aileleri de evlerinde ziyaret ederek hatırlarını sordu.

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Karaömeroğlu Durağan gezisinde ilçeye ismini veren ve uzun zamandır restorasyon çalışmaları devam eden tarihi Durakhan’da da incelemelerde bulundu. Durağan’da kısa süre önce faaliyete geçen tekstil atölyesini de ziyaret eden Karaömeroğlu’nun tekstil firmasını ziyaretinde Durağan Belediye başkanı Ahmet Kılıçaslan ve Ak Parti Durağan ilçe başkanı Hasan Yıldırım’da eşlik etti.

KARAÖMEROĞLU; HATIRLARINI SORDU DERTLERİNİ DİNLEDİ!

Sinop valisi Erol Karaömeroğlu ile eşi Filiz Karaömeroğlu’nun Durağan ziyaretinde evlere yaptığı ziyaret esnasıonda Durağan Kaymakamı Ahmet Tozlu ile eşi Ayşegül Gülşen Tozlu’da eşlik etti. Ziyaret kapsamında; Başağaç Köyünden Sait CANSİZOĞLU ve Ailesini, Ortaköy Köyü Çatak Mahallesinden Selahattin VURAL ve ailesini, Çerçiler Köyünde ikamet eden 15 Temmuz Gazisi Zekeriya YAŞAR ve Ailesini, İlçe Merkezi Altınkaya Mahallesi’nde ikamet eden Sebahattin ÖZLÜ ve ailesini evlerinde ziyaret ederek, aile bireylerinin durumu hakkında bilgiler alarak bir ihtiyaçları olup, olmadığını sordu. Dertlerini ve sıkıntılarını dinleyen Vali Karaömeroğlu; aile fertleriyle bir süre sohbette bulunarak ziyaret ettikleri ailelerin çocuklarına çeşitli hediyeler verdi.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 1 kişi ve ayakta görseli olabilirBir çocuk ve oturuyor görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 1 kişi, oturuyor, ayakta ve iç mekan görseli olabilir
Başa dön tuşu