YENİDE REFAH PARTİSİ İL BAŞKANINDAN GAZETEMİZE ZİYARET…

Yeniden Refah Partisi Sinop il başkanı Mustafa Çınar, il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları ile birlikte Durağan’a gelerek sivil toplum örgütü ve esnaf ziyaretinde bulundu. Çınar, Durağan ilçe Başkanı İsmail Teziç ve beraberindeki heyet gazetemizi de ziyaret ederek gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’le bir süre görüştü.


Çınar Türkiye’nin 2 kutuplu siyasete mahkum olmayacağını belirterek. 3. İttifak yapısının ortaya çıkacağını söyledi. Çınar, Yeniden Refah partisi ile siyasete nezaketin ve saygının tekrar geleceğini belirttiği açıklamasında; “ülkemizde son dönemlerde artan kutuplaştırma gerginlik ve kavga siyaseti insanımızı da stresli hale getirmiştir. Millet ekmek ve geçim derdin iken siyasilerin kavga ile kötü söz ile gündemde durması doğru değildir. Bu gün Rahmetli Erbakan hocamızın anlayışı ve çizdiği yolda Yeniden Refah diyenlerle ülke düzlüğe çıkacaktır. Milli Kaynak Paketlerimiz çözüm odaklı siyasetimiz le insanımıza Erbakan hocamızın başbakanlığındaki dönem gibi hizmet yaparak zengin ve müreffeh bir Türkiye vaat ediyoruz” dedi. Çınar; Rahmetli Erbakan hocamızın oğlu Dr. Fatih Erbakan liderliğinde yeniden toparlanarak yarım kalan işlerimizi tamamlamaya geliyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak hazırladığımız Milli Kaynak Paketlerimizle ülkemizi borç faizi ekonomisi sarmalından kurtaracağız. Yeni vergiler ve zamlarla değil milli kaynaklarımızla her yıl 125 milyar dolarlık kaynak ve 30 milyar dolarlık tasarruf sağlayacağız. Geçmişte yaptık biz Yeniden Refah olarak yine yaparız” ifadelerini kullandı
Zamsız, vergisiz, borçsuz ve faizsiz bir düzenin mümkün olduğunu belirten Çınar; “Yılda 150 milyar dolar hayal değildir. Liderimizi Dr. Fatih Erbakan’ın halkımıza sözüdür. Milli kaynak paketlerimizle kalkınma ve üretim hamlesi başlatacağız. Stratejik ve katma değerli ürünlerin üretimini destekleyeceğiz” dedi. Çınar ziyaretin anısına gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’e ‘ytorulmayan lider Erbakan’ isimli kitabı hediye etti.

Başarılar diliyorum…
Gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Basın olarak tüm siyasi partilerimizin ve sivil toplum örgütlerimizin emrindeyiz. Kamuoyuna duyurmak istediğini her haber ve mesajlarınızı tarafsız ve özgür biçimde sunarız. Ziyaretinizle bizleri onurlandırdınız. Siyasi çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Başa dön tuşu