ALMANYA’NIN EN BÜYÜK TÜRK GAZETELERİNDEN BİRİ OLAN POST AKTUEL GAZETESİ MÜDÜRÜ ALTUNTAŞ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ..

Almanya Hamburg’da yaşayan ve Post Aktüel gazetesi Hamburg Müdürü olan Erdal Altuntaş gazetemiz imtiyaz sahibini ziyaret etti. Kastamonu Göl Öğretmen Lisesi’nden okul arkadaşı olan Altuntaş Kuzey Almanya bölgesi’nin en büyük Türk gazetesi olan Post Aktuel gazetesinin Hamburg temsilciliği ve müdürlüğünü yaparken aynı zamanda köşe yazarlığı da yapıyor.

Eker “uzun yıllara dayanan ve her geldiğinde yanımıza uğrayan ben Almanya’ya gittiğimde kapısını bizlere açan değerli arkadaşım kıymetli meslektaşımın ziyareti bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Oldukça başarılı haberlere ve yorumlara imza atan bölgesinin en kuvvetli gazetesine yön veren ve köşe yazan değerli dostumun başarısı ile gurur duyuyoruz” dedi.
Altuntaş; “ yolların uzak olması, farklı ülkelerde yaşıyor olmak kader birliğini unutturmuyor. Değerli meslektaşım ve kıymetli dostum Sinop’ta başlayan gazetecilik hayatını küçük bir ilçede başarı ile yürütüyor. Türkiye’ye her geldiğimde mutlaka gelmek istediğim görmek istediğim, hayatımızın en hareketli anlarını birlikte geçirdiğimiz, birlikte büyüdüğümüz, bir arkadaşım, değerli bir dostumdur” dedi.

Başa dön tuşu