Durağan CHP ilçe teşkilatının düzenlediği iftar yemeğine yoğun ilgi… sandalye kalmadı yemek yetişmedi…

CHP Durağan İlçe başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine yoğun katılım sağlandı. Durağan’da Şahintepesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde, organizasyon firmasını da şaşırtan kalabalık hizmette aksamalara sebep olurken düzenlenen iftar yemeğine CHP Genel Başkan Danışmanı ve Sinop milletvekili Barış Karadeniz, Atakum Belediye başkanı Cemil Deveci, Ayancık Belediye başkanı Hayrettin Kaya, Sinop Tabipler Odası Başkanı Hakan KELEŞ, CHP İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, CHP İl genel Meclisi grup başkanı Mustafa Erdal Uzun, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Necla Topal, CHP İl Gençlik Kolları başkanı Çağrı HASCAN, Sinop Merkez İlçe başkanı Mustafa Tolga KARA, Boyabat ilçe Başkanı Mehmet ALARSLAN, Türkeli İlçe Başkanı Turgay DİNÇEL, Saraydüzü ilçe başkanı Tayfun ÇUHADAROĞLU, ilçe başkanlarının mazereti nedeni ile katılamadığı programa ilçeler adına yönetim kurulu üyeleri, ADD Derneği Boyabat Şube Başkanı Dursun EKER, ADD Durağan Temsilcisi Deniz ATEŞ katılım gösterdi. İftar programına geçmiş dönem CHP’li belediye başkanlarından Dikmen Belediye Başkanı Saim İSTANBULLU, Erfelek belediye başkanı Muzaffer ŞİMŞEK, Gerze Belediye başkanı Osman BELOVACIKLI ile çok yoğun bir vatandaş ile üye katılımı sağlandı.

EKER;CHP İKTİDARINA İHTİYAÇ VAR…
CHP Durağan ilçe Başkanı Mustafa Eker yaptığı açılış konuşmasında katılımcılara teşekkür ederek; “iktidarın tüm baskı tehdit ve rüşvetine karşılık bu güne kadar CHP’li olarak kaldınız ve bu onurlu mücadeleyi sürdürdünüz. Sizler Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının kurduğu bu partide onur ile mücadele ederek bayrağı yere düşürmediniz. Bu akşamagösterdiğiniz yoğun katılım ile de Durağan’da artık silkinip ayağa kalkmanın zamanın geldiğini gösterdiniz. CHP zor zamanların partisidir. Bu ülke zordadır ve CHP iktidarına ihtiyaç vardır. İlk seçimde Durağanda iktidar yolculuğunda gerekli desteği fazlasıyla vererek bu değişimi gösterecek ender ilçelerdeni biri olacaktır. Katılım gösteren milletvekilimize belediye başkanlarımıza, ilçe teşkilatlarımıza ve üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

KARADENİZ;İLK SEÇİMDE BU İKTİDARI YOLCU EDECEĞİZ…
İftar programında bir konuşma yapan CHP Sinop milletvekili Barış Karadeniz

Durağan’da böylesine bir kalabalık göreceğini beklemediğini ve gösterlen ilgi ve alakanın CHP iktidarının habercisi olduğunu söyledi. Karadeniz; “Bu gece oldukça muhteşem bir kalabalığa yanık olduk. Sinop’un tüm illçelerindeki örgütümüzü, belediye başkanının ağırlayan Durağan CHP ilçe teşkilatını teşekkür ediyorum. Erken ya da baskın bir seçim olsun fark etmez, CHP ilk seçimde iktidar olacaktır. Biz bunu Durağan’da gördük gittiğimiz her yerde buna şahit oluyoruz. Vatandaşlarımız sandığın gelmesini bekliyor. Erken ya da öne alınmış br seçim değil artık seçim sathına girmiş bulunuyoruz. 1 yıl sonra yapılacak normal bir seçim hazırlığı içindeyiz zaten. Ama bizler daha çok çalışacağız daha çok insanımıza ulaşacağız ve ilk seçimde bu iktidarı yolcu edeceğiz” dedi.

DEVECİ; BEN BU YÖRENİN EVLADIYIM
Atakum Belediye başkanı Cemil Deveci’de yaptığı konuşmada kendisinin aslen Boyabat’lı ve bir köy çocuğu olduğunu hatırlatarak; “Ben bu yörenin evladıyım. Bu gün 300 bin nüfuslu Karadeniz’in incisi bir ilçenin belediye başkanıyım. Durağan’da yılarca avukatlık yaptım. Buralşarı çok iyi biliyorum. Buralarda siyaset yapmak oldukça zor. Sizler bu akşam sağladığınız bu kalabalık ve coşku değişimin habercisidir. Gençlik kolları kadın kolları ile Durağan değişime hazır olduğunu gösteriyor. İnanıyorum ki ilk seçimde de Durağandaki değişim tüm Türkiye de hissedilecektir. Ben her zaman elimden gelene desteği yapmaya hazırım” dedi.

YÜKSEL;BU DEĞİŞİM SANDIKTA KENDİNİ HİSSETİRECEKTİR
CHP Sinop İl Başkanı İnan Savaş Yüksel de yaptığı konuşmada Durağan’daki bu coşkulu kalabalığı beklemediklerini belirterek; “zor bir coğrafya da siyaset yapan siz CHP’liler bu akşam bir ve beraber olarak iktidarı müjdelediniz. Durağandaki bu değişim her yere yansıyacak CHP iktidarı ile Durağanda tanışacaktır. Bu akşam yaşanılan bu coşku ve değişim sandıklarda kendini hissettirecektir” dedi.

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Başa dön tuşu