KARADENİZ ERZURUMDA KONUŞTU; GELİYOR GELMEKTE OLAN!

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Toplantısı’nı Erzurum’da gerçekleşti, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte 125 milletvekili Erzurum’da halkla buluştu. Genel Başkan Başdanışmanı Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Erzurum programı sonrası yaptığı açıklamada; ‘’Halkın iktidarı geliyor, geliyor gelmekte olan’’ ifadelerini kullandı.

CHP’nin Erzurum çıkarması sonrası açıklamalarda bulunan Sinop Milletvekili Barış Karadeniz halkın sandık beklediğini belirtti. Karadeniz;’ “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde hem grup toplantımızı gerçekleştirmek hem de halkımızla buluşmak üzere gittiğimiz Erzurum’da vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılandık. Esnaflarımızı ziyaret ettik, vatandaşlarımıza iktidarımızda hayata geçireceğimiz projeleri anlattık. Ne yazık ki ülkenin dört bir yanında olduğu gibi Erzurum’da da vatandaşımız dertli. Vatandaş derdine derman istiyor, çözüm bekliyor. Biz bu sorunları çözeceğiz; liyakatli kadrolarla çözeceğiz, halkımızla el ele verip bu sorunları çözeceğiz, getireceğimiz parlamenter sistem ile saraydan bakarak değil halkın içinde çalışarak bu sorunları çözeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti’ni aydınlık yarınlara hep birlikte kavuşturacağız. Ben değil biz diyen anlayışımızla, vatandaşımızla geleceği kuracağız. Gittiğimiz her yerde görüyoruz, halkımız bizi bekliyor Millet İttifakı’nı bekliyor. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi halkın iktidarı geliyor, geliyor gelmekte olan’’ cümlelerine yer verdi.

Tarihi Erzurum Kongresi’nin yapıldığı binayı ziyaret ederek bizlere bu vatanı miras bırakan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının aziz hatırasını yad ettik.

Başa dön tuşu