KARADENİZ SEÇİM HAVASINA GİRDİ…

CHP Sinop Milletvekili CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı Barış karadeniz sahaya indi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine verdiği görev nedeni ile 28 ilde saha çalışması yapan ve bu saha çalışmalarını Genel başkana aktaran Karadeniz, görev dönüşü sahaya hızlı giriş yaptı. Sinop’ta sivil toplum örgütleri kamu kurumları ziyaretlerine ağırlık veren karadeniz, ilçe ziyaretlerinde de esnafla buluşuyor, onların derttlerini dinliyor sorunlarını dillendiriyor.
Saraydüzü ilçesinde esnafla bir araya gelen karadeniz yaptığı açıklamada esnafın çok zor günler geçirdiğini belirterek; “Esnaf zor durumdan şikayetçi, yarın ne olacak diye endişe içinde, derhal seçim diyor” dedi.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir


Sinop’a verilen sözlerin yerine gelmediğini her gittiği noktada feryatların yükseldiğini belirten Karadeniz; CHP olarak diyoruz ki; vatandaşı bu zor durumdan kurtaracak yegane çözüm seçimdir” dediklerinin altını çizdi. Karadeniz; “Ülkede çiftçi toprağını ekemiyor, esnaf siftah yapamıyor. Ülke her egeçöen gün yeni bir zam dalgası ile uyanıyor. Vatandaş Ukrayna savaşıyor ama bize ne oluyor? diye soruyor. İktidarın cumhuriyetin kazanımlarını tek tek elden çıkarması sonrası bu gün yaşadığımız kriz doğmuştur. Şeker fabrikalarını satmayın dedik sattılar, şimdi şeker arıyoruz. Şeker pancarına kota koymayın köylüyü bitirmeyin dedik dinlemediler. Gübre fabrikaları gitti, demir fabrikaları özelleşti. Şimdi ülke özel sektörün elinde Yap işlet devretle her gün borçlanan bir ülke haline geldik. Sorun iktidarın ve sarayın halkın gerçeklerine gözlerini kapatıp hala hayal satmaya devam etmesidir. Sorununu kaytnağı durdukça sorun bitmeyecektir. Kendileri açısından da demokrasinin kuralarını işleterek seçime gitmeler elzemdir. Bu kaostan ancak bizi bir seçim çıkartır. Hükümete olan güven bitmiş millet sandığı gözlemektedir” dedi.

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve yol görseli olabilir
Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 8 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 15 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 10 kişi görseli olabilir
Başa dön tuşu