Koordinasyon ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

Tarım ve Orman Bakanlığında koordinasyonun sağlanarak işbirliğinin artırılması amacıyla, bakanlığa bağlı ilgili ve ilişkili kurumların yöneticilerinin katılımıyla İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde, Sinop İli Taşra Birimleri Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi

Amaçlarının Tarım ve Orman Bakanlığının talimatları ile Sinop’ta bakanlığa bağlı kuruluşlar arasında koordinasyon sağlayarak işbirliğinin artırılması olduğunu belirten Sinop İl Tarım ve Orman Müdürü Fatih Önlem; “Toplantımızda tüm kurum yöneticilerimiz faaliyet alanları ve gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Ortaklaşa yapılan çalışmalar değerlendirildi. Toplantılarımızın bundan sonra ayda bir kez koordinasyon toplantılarımızı farklı bir kurumun ev sahipliğinde yapılmasına karar verdik” diye konuştu.

Koordinasyon ve değerlendirme toplantısına Sinop İl Tarım ve Orman Müdürü Fatih Önlem, Sinop Orman Bölge Müdürü Celal Kambur, Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürü Orhan Çatalçam, DSİ 74. Şube Müdürü Muhammer Adanur katıldı.

Başa dön tuşu