SEN BEN YOK KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR VAR…GÜN HESAP GÜNÜ DEĞİL GÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜ…

Bir bir veya daha fazla kişi ve şunu diyen bir yazı 'PLAY OFF 1. MAÇ NARRERI SINOP SOS 1977 BULVARSPOR KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SK KARTAL BULVAR BAHÇELİEVLERİL ÖZEL İDARE STADI 18 NİSAN PAZARTESİ SAAT:15.00' görseli olabilir

Küçükçekmece Sinopspor bir tarih yazarak ilk kez çıktığı BAL Ligini Şampiyon olarak bitirdi ve 3.Lige çıkmak için baraj maçları oynamaya hak kazandı. Küçükçekmece Sinopspor Kulüp Başkanı Rafet Orhan ve yönetim kurulunun büyük desteğini alan Hüseyin Aydoğan’ın Teknik Direktörlüğünü yaptığı talkım sezona bomba girdi. Sezon sonunda 3. lige çıkmak için baraj maçları oynamaya başlayan takım 18 Nisan’da Bahçelievler İl Özel İdare stadında KartalBulvarspor’la karşılacak. Küçükçekmece Sinopspor kulüp yönetim kurulu üyesi ve genel koordinatör Babaros Baltacı yaptığı açıklamada ; “Teknik ekibimiz ve futbolcu kardeşlerimizin inanılmaz mücadelesi ile zorlu bir gruptan birinci olarak çıktı ve 3.Lige çıkmak için baraj maçları oynamaya hak kazandı. İki kritik maç oynayacağız. 3.Lige çıkmak için tarih yazmak Sinop’un Sinoplunun adını tarihe not etmek için sadece 2 maç sadece 180 dakika kaldı. Gün hesap yapma gün kısır çekişmelerle inatlaşma günü değil. Bu takım Tüm Sinoplunun takımı bu takımda 1977 yılından beri emeğini, parasını, zamanını her şeyini vermiş herkesin takımı. Bu takım yüreğinde memleket sevdasını Sinoplu olmanın mutluluğunu yaşayan herkesin takımı.
Bize düşen Sinopluya yakışan Pazartesi o stadı doldurmak, sahada Sinop için Sinoplular için ter döken futbolcu kardeşlerimize teknik ekibimize tribünde destek olmaktır. Onu bunu bırakalım, o bunu yapmış şu şunu demiş öyle olmamış böyle olmuş hesaplarını bırakarak önce bu takımı 3.Lige çıkaralım sonra kimin ne derdi ne sıkıntısı varsa konuşulsun ama bugün konuşma inatlaşma zamanı değil destek olma birlik beraberlik zamanıdır.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve yazı görseli olabilir


Bu takım Ne Rafet Orhan’ın, ne yönetim kurulunun ne de Barbaros Baltacı’nin takımıdır.Bu takım Sinop’un Sinoplunun takımıdır. Bu takım kendini Sinoplu hisseden herkesin takımıdır. Gelin bu takıma destek olalım. Sinop’un Sinoplunun birliğini beraberliğini gücünü cümle aleme gösterelim. Bu takımı hep birlikte 3.Lige çıkaralım.
Tüm dernekler,tüm kanaat önderleri, tüm Sinoplular Pazartesi günü Bahçelievler Özel İdare stadında buluşalım. Son iki maçta takımımızı yanlız bırakmayalım Küçükçekmece Sinop Spor’u 3.Lige hep birlikte çıkaralım.
Unutma hemşehrim sen yoksan bir eksiğiz. Sen ben yok Küçükçekmece Sinop Spor var. Bütün her şeyi bir kenara bırakalım tarih yazalım. Küçükçekmece Sinop Spor’u 3.Lige çıkaralım” dedi.

Başa dön tuşu