‘Z’ KUŞAĞI MÜZİK EĞLENCE DE BULUŞTU..

Durağan’da uzun bir aradan sonra ilk kez gençlik kendi konserini kendi imkanları ile düzenledi. Durağan olarak gençlik kendi istekleri ve oluşturdukları bütçe ile hazırladıkları organizasyonda Samsunda profesyonel müzik hayatını sürdüren rap müzikte iddialı olan ASONATE’yi ve arkadaşlarını getirdi.
Durağan Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen konserde Durağanlı gençler ve üniversiteli gençler doyasıya eğlendi. Grup içerisinde zaman zaman yer alan Durağanlı genç Yiğit Dalkılıç’ında sahne aldığı rapçi grup söyledikleri rap şarkıları ile dikkat çekti. Açık alanda olmamasına karşılık konseri duyan gençlerin geldiği organizasyon Yiğit Dalkılıç’ın lokal olarak başlatması Halkçı Liseliler Başkanı M. Sefa AY’ın organizasyona dahil olması ile kısa sürede organize olarak Türküden Rap müziğe, POP müziğe kadar renkli bir gece yaşattı.
Gençler müzik eşliğinde stres atarken sahne alan gençler, ONUR KÜÇÜK-EMİR TUNÇ KILIÇ-ÖMER FARUK- KORKUT EFE VE YİĞİT DALKILIÇ oldu.
M.sefa AY yaptığı paylaşımda; “organizasyonu kısa sürede hazırlandık. Eksiklerimiz oldu. Kimseden destek almadan sadece kendi çabalarımızla gittiğimiz vatandaşların sunduğu ekonomik katkılarla bu organizasyonu gerçekleştiridk. Yiğit arkadaşımızın önerisi ile başlayan ve daha sonra Halkçı liseliler olarak bizim dahil olduğumuz bu organizasyonda eksiklerimizi gördük. Fakat en önemlisi gençlik isteyince kendi yolunu çiziyor ve başarabiliyor. Durağan’da gençlik olarak başardığımız bu organizasyon tam istediğimiz gibi olmasa da gelecekte neler yapabileceğimizin göstergesi olmuştur. Yiğit arkadaşımızın büyük bir özgüvenle başlattığı bu süreç ve çalışma değişimin de habercisidir. . Gençlik olarak daha büyük bir özgüvenle birlikte daha güzel çalışmalara ve organizasyonlara imza atacağız” dedi.

Bir 8 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Başa dön tuşu