Çalışmalar Son Hız Devam Ediyor

11 TEMMUZ 12 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ VE KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMALAR

Durağan Kaymakamlığı, İlçe Özel İdare Müdürlüğü Ve Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan çalışmalar Durağan kaymakamlığı tarafından internet sitesinden yayımlandı. İşte yapılan çalışmalar ;

-Uzunöz Köyü Merkez Mahallesi grup yolu mıcır stok işlemleri tamamlanarak 11 Km. Astar ve Asfaltlama işlemi tamamlanmıştır.Yeni yol açma işlemi tamamlanmış olup tıkanan menfez ağızları açıldı.
-Bayat Köyü Sökü Mahallesi ve Orta Bayat arası mıcır stok işlemi tamamlanarak 7,25 Km Astar ve Asfaltlama işlemi tamamlanmıştır.Arızalı içme suyu şebeke kanal kazım işlemi tamamlanmıştır.
-Yeşilkent köyü Arazi yolu tesfiye işlemi tamamlanmıştır.Arazi sulama kanalı göçük meydana geldiğinden 60’lık 6 adet boru döşeme işlemi tamamlanmıştır.
-Erenköy Köyü Merkez Mahallesine Koruge boru konulması işi tamamlanmış Asfalt atılmak üzere elekaltı malzeme stok işlemi tamamlanmıştır.Köy içerisinde bulunan imama evi şadırvanına Kalebodur ve yapıştırıcı yardımı ve nakliye işi tamamlanmıştır.Köy içi genişletme ve Mezarlık yolu açma işlemi tamamlanmıştır.
-Yeşilyurt Köyü Merkez Mahallesi ve Kaplangı Köyü Merkez Mahallesi arası mıcır stok işlemi tamamlanarak 2,4 Km Astar ve Asfaltlama işlemi tamamlanmıştır.
-Alpuğan Köyü Çövlenderesi Mahallesi ve Kuzköy Köyü Merkez Mahallesi mıcır stok işlemi tamamlanarak 3,1 Km Astar ve Asfaltlama işlemi tamamlanmıştır.Alpuğan Köyü Merkez Mahallesi yolunda hasar gören yolların kazıma işlemi tamamlanmıştır.
-Akbel,Yassıalan,Kızılcapelit Köyü grup yolu 16 Km dolgu ve serme sıkıştrma işlemleri tamamlanmış elekaltı malzeme stok işlemi devam etmektedir.
– Dere Cuma yayla yoluna koruge boru konulması işlemi tamamlanmış ve yayla ve köy içi yolların tesfiye işlemleri tamamlanmıştır.
-Ortaköy Köyü Merkez Mahallesi ve Çatak mahallesi içme suyu depo fayans işlemleri tamamlanmıştır. Ortaköy Köyü Çatak Mahallesinde içme suyu kanal kazım işlemi tamamlanmıştır.
-Cevizlibağ Köyü Merkez Mahallesi köy içine döşenmek üzere parke taşı nakil işlemleri tamamlanmış yol tesfiye ve hafriyat yol genişletme işleri tamamlanmıştır.
-Hacıoğlan Köyü Merkez Mahallesi tesfiye ve hafriyat yol genişletme işleri tamamlanmıştır.İçme suyu depo fayans işlemleri tamamlanmıştır.
-2021 yılı KÖYDES programı kapsamında 1. kat sathi kaplama yol yapımı, 2. kat sathi kaplama yol yapımında kullanmak üzere Konkasör sahasında malzeme üretimi devam etmektedir.

 

Başa dön tuşu