DURAĞAN KAYMAKAMLIĞI, İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ VE KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ TARAFINDAN YAPILAN HİZMETLER SOSYAL MEDYADAN DUYURULMAYA DEVAM EDİYOR

Durağan Kaymakamlığı ve Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından resmi sosyal medya hesabından 12 Nisan ile 24 Nisan tarihleri arasında yapılan hizmetleri sıraladı .
Yapılan açıklamada köylere hangi hizmetler yapıldığı yer alıyor. İşte o hizmetler ; ‘’
-Çampaşasakızı Köyü Merkez Mahallesi ve Ayvaltlı Mahallesi 3.7 Km. Asfalt öncesi ekiplerimizce Elekaltı malzeme serme sıkıştırma işlemi tamamlanmış olup asfalta hazır hale getirilmiştir.
-Kavaklı Köyü ve Gökçebelen Köyü 4 Km. ekiplerimizce Elekaltı malzeme serme sıkıştırma işlemi tamamlanmış olup asfalta hazır hale getirilmiştir.
-Dereli Köyü ve Sakızcık Mahallesi 2 Km. ekiplerimizce Elekaltı malzeme serme işlemi devam etmektedir.
-Çampaşasakızı Köyü Merkez Mahallesi ekiplerimizce 2024 Mt. içme suyu çelik boru kaynak işi devam etmektedir.
-Gölalan Köyü Tavşanlı Mahallesi ve Hacımahmutlu Köyü Grup yolu arasında ekiplerimizce 2 Km yeni yol açma işlemi devam ediyor.
Alpuğan Köyü ve Kuzköy Köyü ara bağlantı yolu asfalt öncesi ve Karaçamgerisi Mahallesi,Dedeoğlu Mahallesi Koruge boru konulması (Menfez) işlemi ekiplerimizce tamamlanmıştır.
-Yeşilkent Köyü Tarımsal sahasında ekiplerimizce Çeltik sulama kanal temizleme işlemleri tamamlanmıştır.
-Hacıoğlan Köyü Tarımsal sahasında ekiplerimizce Çeltik sulama kanal temizleme işlemleri tamamlanmıştır.
-Akbel Köyü Aşağı Mahallesi’nde ekiplerimizce yol genişletmesi,harfiyat alımı işleri tamamlanmıştır.
-Yassıalan Köyü Merkez Mahallemizde 800 Mt. İçme suyu kanal kazım işi ve Koruge Boru konulması işlemleri tamamlanmıştır.
-Durağan Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Durağan Belediyesi tarafından iki kurum iş birliği ile İlçe Stadyumumuzda bulunan Durağanspor’a ait soyunma Odası yenisi yapılmak üzere yıkım işlemleri başlamıştır.
-2021 yılı KÖYDES programı kapsamında 1. kat sathi kaplama yol yapımı, 2. kat sathi kaplama yol yapımında kullanmak üzere Konkasör sahamızda malzeme üretimimiz devam etmektedir’’ denildi.

Başa dön tuşu