Enerji Bakanı Fatih Dönmez Sinop’a geliyor

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’den sonra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’de Sinop’a geliyor. Bakanlığı ile ilgili bir dizi inceleme ve çalışmalarda bulunmak üzere Sinop’a geliyor.

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in bu gün yatırımları yerinde incelemek amacıyla Sinop’a geleceğini belirtti.
Maviş, Bakan Fatih Dönmez’in Sinop programında doğalgaz ve enerji yatırımlarının yerinde inceleneceğini, akabinde elektrik nakil hatları ile şebeke envanterleri ihtiyaçlarının değerlendirileceğini söyledi.
Maviş, “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımızın başkanlığında bir koordinasyon toplantısı yapılacak. Toplantıya oda, birlik, kooperatif başkanları, muhtarlar derneği ve STK’ların yanı sıra genel müdürler ile diğer bakanlık bürokratları da katılacak. Toplantıda bütün sorun ve ihtiyaçları ele alınacak” dedi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in bu gün öğle saatlerinde Boyabat ilçesine gelerek saat 12.00’da Boyabat Belediye başkanlığını ziyaret edeceği hemen arkasından yenilecek öğle yemeği sonrası Boyabat’tan Sinop’a hareket edeceği Sinop Valiliği ziyareti sonrası Enerji Koordinasyon toplantısına katılacağı öğrenildi. Ak Parti Sinop İl Başkanlığını da ziyaret edecek olan Dönmez’in akşam Sinop’ta konaklaması bekleniyor

Başa dön tuşu