SİYAD’ YILLIK ÇALIŞMALARINI DERGİLEŞTİRDİ!

SİYAD(Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği) Genel Başkan Yardımcı sı Adem Baykan her yıl çıkacak olan SİYAD dergisini dağıtmak üzere Durağan’a geldi. SİYAD Durağan temsilcisi i Emin Adıgüzel birlikte dergiyi dağıtan Baykan CHP Durağan ilçe başkanı Ve CHP Kadın Kolları Başkanı Nuray ÇOŞKUN’u ziyaret ederek dergiyi takdim etti.

YAPTIKLARIMIZI, YAPACAKLARIMIZI PAYLAŞMAK İSTEDİK…
CHP ilçe Başkanı Mustafa Eker’in işyerinde gerçekleşen ziyarette, Baykan SİYAD’ın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
Baykan; Sinopluların İstanbul’da farklı platformlarda farklı vesilelerle bir aya geldiğini belirterek; “SİYAD tüm Sinop’u kapsayan kucaklayan ve hemşerileri ile gönül bağı oluşturan güçlü bir sivil toplum örgütüdür. Amacımız Sinopluları İstanbul’da temsil etmek olduğu kadar il merkezinden illere kadar her noktaya köye kente Sinop yatırımcılarımızı taşımak, sıla ile gurbeti buluşturmak, Sinop’un ihtiyaç sahiplerine hayır sahiplerinin yardımlarını ulaştırmak bizim öncelikli hedeflerimizdir. Geniş bir aileyiz ve Sinop ismi ile bütünleştik. Her yıl çıkacak olan dergimizle de yıl içinde yaptığımız faaliyetleri, ziyaretleri yapılanları, yapılamayanları yapmak istediklerimizi bu dergi ile şeffaf yönetim adına üyelerimizle ve de Sinoplu hemşerilerimizle paylaşmak istedik. Bu yıl 1.cisi çıkan ve her yıl çıkmasını planladığımız bu dergi hemşerilerimizle daha sıcak bir bağın oluşmasına vesile olacaktır” dedi.

DESTEĞİMİZ TAM OLACAKTIR..
CHP Durağan ilçe başkanı Mustafa Eker’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti, dile getirerek; “sivil toplum örgütlerinin tarafsızlık içerisinde çok önemli görevler üstlendiğini ve demokrasinin gelişmesine önemli katkılar sunduğunu ifade ederek; “parçalanan değil bütünleşen, eşit ve adil olarak her noktaya hizmet götürmeye çalışan üyelerin ile kuruluş amacına yönelik olarak hak ve menfaat koruma noktasında sivil oluşumlar oldukça etkili ve de önemlidir. SİYAD’a çalışmalarında başarılar diliyoruz. Siyasi parti olarak ilçemiz adına yapılacak her türlü organizasyon ve de çalışmalarda desteğimiz tam olacaktır” dedi.

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'SEHIR Gazetesi ehrinizden Haberiniz Olsun... "Basın, milletin sesidir. milleti aydınlatma irşatta, bir olduğu Û teminde, basın başlı başına bir mektep, bir rehber SEHIR CEOSERANAN GEÇER: OEE SEHIR ajans DURAĞA DOĞP RAFSIZ HAP SIYAD ioto' görseli olabilir
Başa dön tuşu