SİNOP’UN YEREL GAZETE SAHİPLERİ ANKARA’DA

Gazetemiz imtiyaz sahibi  Mustafa Eker, Boyabat Sesi Gazetesi İmtiyaz sahibi Ali Sezer, Vitrin Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Serhat Özşahin ve Gerzenin Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Fatih Uysal, Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundular. 
Ak Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili  Engin Altay, Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Ak Parti Milletvekili Nurettin Canikli, İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Turan Ergün, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı Nedim Akmeşe ve , Ankara Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Çelik’i ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde Sinop’un gündemi, sorunları, Durağan’ın sorunları konuşulurken, ilçelelerde yayın yapan gazete sahipleri de kendi ilçelerinin sorunlarıni Ak Parti Sinop milletvekili Nazım Maviş’e birebir sorarak durum ve ne aşamada olduğu hakkında bilgiler aldılar. Gazeteciler gezdikleri her nokta da Sinop ve ilçeleri hakkında fikir alışverişi ve değerlendirmeler yaptı.. 
Mustafa Eker ziiyaret sonrasında yaptığı açıklamada kendilerine kapılarını açan sorularına içtenlikle cevap veren milletvekilerine teşekkür ederken kendileri ile yakndan ilgilenen bürokratlara da göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. Eker; “ Ziyaretimizde il ve ilçeden gelen gazeteci arkadaşlar vatandaşımızın kendilerine yönelttiği soruları , cevap bekleyen yatırımları Ak Parti Sinop milltvekili Nazım Maviş’e sordu, cevap aldı. Gündem le ilgili değerlendirmeleri ve 3 dönem Sinop milletvekilliği yapan CHP grup başkan vekili Engin Altay’a da gündem ve Sinop üzerine sorular yönelttik. Gazete olarak bizde Durağan’ın sorunları ile ilgili siyasetçilerimiz ve bürokratlarımızla görüştük. Sinop’un yakın dönemdeki problemlerini değerlendirdik. İlimiz ve ilçelerimiz açısından verimli bir ziyaret oldu. Bizleri ağırlayan vatandaşlarımızın sorunlarına kayıtsız kalmayan siyasetçilerimize teşekkür ediyorum ‘’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu