Durağan Kaymakamı Soner EROL Üç Ayların başlaması münasebetiyle mesaj yayımladı

Durağan İlçe Kaymakamı Soner EROL Mübarek Üç Ayların başlaması münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Kaymakam EROL mesajında;’’ Kandil geceleri, insanın gönlünü aydınlatan, toplumun manevi değerlerinin güç kazandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, selamlaşmanın, paylaşmanın, komşuluk ve akrabalık hukukunun arttığı çok özel gecelerdir.
İnsanların kurtuluşuna vesile olan rahmet ve mağfiretine mazhar olunan ve huzur bulunulan, merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, Yüce Allah’ın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği mübarek bir gecedeyiz.
Bu mübarek gecenin İslam Âlemine, Ülkemize, İlçemize ve tüm insanlığa sağlık, esenlik ve mutluluklar getirmesini diler; bu duygu ve düşüncelerle tüm Durağanlı hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunarım’’ dedi.
Kaymakam Soner EROL, beraberinde Belediye Başkanı Ahmet KILIÇASLAN ile birlikte Regaip Kandili sebebi ile Şehit Hakan Tanrıkulu Devlet Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, 112 Acil Servis İstasyonu ve İtfaiye Amirliğini ziyaret
ederek kurum personellerinin ve vatandaşların kandillerini tebrik etti.

Başa dön tuşu