LEBALEB NORMAL, KÖLELİK ANORMAL!

Plandemiyle nasıl kuşatıldık?
Plandemi ülkemizde nasıl, ne şekilde başladı?
DSÖ örgütü’ne verilen yetkide neler var?
DSÖ İstanbul ofisi hangi semtte ve hangi plazada yer alıyor?
Neden alanına polis, asker giremiyor?
Plandemi’den 1 sene önce nasıl bir genelgeye imza atıldı?
1 gün sonra DSÖ’ye ne yetkisi verildi?
Aşılar, ilaçlar, HES, maske, mesafe şüphelere dayalı bir aldatmaca mı?
Belgelerle anlatılan dünyadaki plandemi ne zaman bitecek?
Fahrettin Koca’nın hastanesiyle ilgisi var mı? Daha fazlasını, #Plandemi sürecini belge belge Haber Asi portalında aner anlattık. Tarih, tarih ne yaşandıysa. 100 bine yakın kişi bu önemli yayınımızı izledi. Yayındayken siber saldırıya uğradık. O bölümünde biraz uğraşmış olsakta tekrar yayına bağlandık. Tüm bu konuları Youtube kanalımdan sabırla keyifli izleyiniz. Haber Asi kanalının davetiyle Selma Sipahiler’in canlı yayın konuğu olduk. Süreci en ince ayrıntısına varana kadar anlattık. Arka planı, ön yüzünü.

KIRMIZI BÖLGELERDEN KALKAN OTOBÜSLERLE LEBALEB KONGRELER

Önceki gün Bursa’da bir kadına yaklaşık 10 polis müdahale etti, maske takmadı diye. Mesafe kuralına bankada uymadı diye. Başından beri diyorum; “HES, maske, mesafe alayı hikaye..” Sebebi de binlerce kişinin kapalı alanlarda normal olarak bir arada bulunulması. Burada anormal bir durum zaten yok. Anormal olan halka uygulanan keyfi yasaklar. Özgürlüğün sadece sistemin belirlediği kişilere tanınmış olması. Sorgulanan yönü bu. Buraya (kongrelere) akın eden binlerce insan gerçekten öldürücü bir virüs olsa burunlarını dışarı çıkaramazlar korkudan. Olmayanı size, bize kölelik olarak mı yaşatıyorlar? Sosyal medya da ifade edilerek, vatandaşı “SALAK” yerine koyan görüntülerden açıkçası rahatsız olmamak mümkün değil. “Tek başına yolda yürüyene maske, mesafe cezası kesenler, korkuyu sürekli arttıranlar bunu görüyor mu? “Kapı önlerinde misafir ayakkabısı var” diyen, iki kişi bir araya gelmeyin, iş yerinizde mesafeli olun, maske takın, okulları kapatın” diyen Sağlık Bakanı görüyor mu? Hayır. Tek bir laf etmediği gibi uyarıları da söz konusu değil. Aksine tebrik etti sonra “Pfizer & Biontech aşıları geldi” dedi. 22 saat önce ise “Tedbirsizlik geriye götürür, maskesiz olanlar var, vakalar artıyor” şeklinde korkutucu bir paylaşım da bulundu. Kendisini atayan, hayatımıza uygulanan genelgeleri, yasakları, kuralları imzalayan Cumhurbaşkanı’nın kongresine canlı bağlanıp katılabilirdi! Vatandaşlarla polislerimizi karşı karşıya getiren, ceza yazma da genelge imzası olduğu bilinen İçişleri Süleyman Soylu’da bu duruma açıkçası hiç bir yorumda bulunmadı. Yasakların sadece vatandaşlara, okullara, esnaflara, çocuklara, gençlere, yaşşılara, düğünlere, cenazelere uygulanır olması gerçekten düşündürücü..

GELİYOR AMA Nİ”ÇİN!..”

Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi yarın Türkiye’ye geliyor. Plandemi’yi başımıza bela eden bu ülkenin yetkilisinin şu sıra gelmesi pek hayrı alamet gözükmüyor. Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin sesi iletilir mi? Duyulur mu? Yoksa onların iadesi mi konuşulur veya yeni dünya düzeni mi tesis edilecek? Bunlar mı görüşülür bilemiyoruz. Bildiğimiz şey aşıların sponsoru BILL GATES’in ticari ortağı Çin’in sarımsağının ülkemizde fazlasıyla yaygın olması.


ALİ OSMAN ÖNDER
Başa dön tuşu