SEZON 7

Yurt dışına kaçanlar veya bir şekilde kaçırılıp göç edenler çıkış noktası hep Batı oldu. İslam, Ortadoğu, Filistin diyenlerin hiçbiri güneydoğu’dan ve Doğu kapılarından kaçtığına denk gelmedik. Çünkü; ülkeyi araplaştırma arzusuyla yanıp tutuşanlar Avrupa’ya kaçıyor. Göç eden bir kuş olsan bile Suudi Arabistan’da avlanan bir avcı’nın kurbanı olursun. O kuş Arap ülkesinin üstünden geçtiğini bilseydi kesinlikle o rotayı yapmazdı.

Erzincan tulum peyniri rotasını duymuşsunuzdur. Kanal İstanbul şart, tulum peyniri boğaza girmeden Küçükçekmeceden dağıtılmalı… Anlayana.
Şu var dostlarım yıllarca Suudi Arabistan olacağız korkusuyla yaşarken bir sabah uyandığınızda resmen Kolombiya olmuşuz…
Evet çember daralıyor…
Hala üç maymunu oynamaya devam mı?
Malum kişi; Sniper gibi uzaktan nokta atışları ile şahsımın çevresindekileri tek tek avlıyor. Açık hedef durumunda olan şahsında malum kişiyi öfkelendirecek bir hamleden kaçınıyor. Çünkü bunu şahsımda istiyor, şahsıma yüksek yüksek tepelerden dayatılmış olsa gerek, dayatanlar kim ise bu işi Suriye meselesine olumlu çıkış paradigmasına kadar götürmesini de ister mi? Olaylar şahsımın haberi olmadan gerçekleşmesi olası değil, ucu yine bir şekilde şahsımın kendisine dokunuyor. Şahsımın suskunluğu suçluluğun göstergesi…
Bir Pablo Escobar doğuyor…
Biz Selahattin Eyyubi’yi örnek alıyorlar sanıyoiduk meğer Pablo Escobar’ı örnek alıyorlarmış…
Pablo Escobar işin tüccarı iken siyasete girdi sonu kötü bitti.
Malum kişi Siyasetin içindeyken tüccarlık işine girdi, haliyle Bir şey olmadı…
Dinden hukuktan bahsedenler ülkeyi bataklığı çevirmişler. Bu ülkede gençlerimiz hem dindar hem de bağımlı yetiştiler. Biz gençlerimizin Erzincan tulum peyniri kadar değerimizin olmadığını biliyoruz. Her şeyi mizaha vurmaktan gerçekleri unuttuk.

İki devlet tek millet Kolombiya kardeşlerimize selam olsun kaç sezon Pablo Escobar izledik ilk defa canlı yaşıyoruz
BİZDE ŞAŞKINIZ…

Başa dön tuşu