Unutulmak istemiyorum!

Afrin’de elektrik zamlarına isyan eden Suriyeliler, Türk STE elektrik dağıtım şirketinin binasını ateşe verdi. Bunları Ölümden kurtar ilk fırsatta yaptıklarına bak. Türkiye’deki Suriyeliler de fatura ödemeye başlayınca buna kalkışırsa şaşırmayın. Kamu binaları yakılıyor, bizim askerlerimize karşı Suriyeliler ayaklanıyor belkide şehit veriyoruz siz hala mülteciler hicret etmiştir diyorsunuz? Türkiye kontrolündeki bölgelerde yaşayan Suriyeliler; “Türkiye, Suriye’den defol” sloganları atıyor. Siz daha neyi savunutorsunuz bir oy için ?

Suriyeliler olmazsa çalışacak adam bulunmazmış. 3 bin tl maaş, sigorta yok,Kira derdi yok,ek iş çok. Suriyeliler her pis işi yapıyor. Türk çocukları 2 üniversite bitirmiş,pis işlerde çalışmıyorlar öyle mi? Kendi çocuklarınız çalışıyor mu? Bence Afrin’deki olaylara karşılık olarak bütün Suriyeliler uykusundan uyandırılıp kendi vatanlarına gönderilmelidir.

Tanju Özcan: “Suriyeliler bizden 30 yıl gerideydi ama Afganlar 100 yıl geride. Bizim 12 yaşında ‘Yavrum, çocuğum’ diye sevdiğimiz çocuklara karısı olabilecek gözle bakıyorlar. Siz bunları topluma nasıl entegre edeceksiniz?” Arap milletine hiçbir zaman güvenmeyeceksin.” Bunlar Peygamberimizin göz bebeği dediği Hasan ve Hüseyin’i katleden millet, Osmanlıya ihanet eden millet ve hâlâ ihanet etmeye devam ediyorlar, edeceklerde.

Çocuk yaşta evlilik ve kuma kültürü olan Suriyeliler ile Oğlancılık geleneği olan Afganların, Türkiye’ye entegre edilmeye çalışılması ülkeye ihanettir..!

Birde İstanbul’un Esenler, Bağcılar, Esenyurt gibi ilçelerinde sokaklarda, caddelerde Suriyelilerin bebek arabalarından yürünmüyor. Doğurganlık hızı ürkütücü boyutlara ulaşmış. Anlaşılan Suriyeliler sadece üremeye odaklanmışlar. Türklerin Almanya’ya göç yolculuğu 60 yıl önce başlamıştı. Şu an Almanya’da 3,5 milyon Türk var. 60 yıl sonunda Almanya nüfusunun sadece %4’ü Türk. Türkiye’ye gelen Suriyeliler de ise durum çok vahim! Hızla ürüyorlar. Gönderilmezlerse, 60 yılın sonunda Türk nüfusunu geçiyorlar.

Ailelerin çocuklarını sokağa bırakmaları imkansız hale geldi. Sahiller Afgan, Pakistanlı ve Suriyeliler tarafından işgal edilmiş durumda; kimse huzurlu değil.

Gaziantep’te Suriye uyruklu 70 yaşındaki Leyla Muhammed’e yapılan saldırıdan sonra sosyal medyada binlerce kişi ırkçılığa karşı tek gözünü kapatarak fotoğraf atarak farkındalık oluşturmak için #ırkçılığaHayır etiketiyle akım başlatmıştı. Alışkınlar tabi gözlerini kapatmaya suriyeliler bir Türk’ü kör ettiğinde, bir afgan Ayşegül’e tecavüz ederken hatta Zehra’yı darp ederlerken de yapmışlardı aynısını, kapatmışlardı gözlerini…. Camide iki erkek çocuğunu taciz ediyor suriyeliler !! Haydi ses verin!!Pakistanlıların çektikleri selfilerden sonra, Bunları gören suriyeliler çıtayı yükselterek; tarihi çeşmelere tuvaletini yapıyor, camide kız çocuklarını taciz ediyor,73 yaşındaki yaşlı bir adamı öldürüyor. Bunlar olurken sesini çıkarmayanlar, Bu rezilliklerle tepki gösterenlere IRKÇI deniliyor…

100 yıllık Cumhuriyet sesiz sessiz işgal ile can çekişiyor.
Suriyeliler ile ne kadar ortak noktamız var değil mi ?
Onlar Arap Biz Türk
Onlar Arapça konuşur Biz Türkçe
Onlar cihadcı Biz Laik
Onların Vatan sınırını İngiliz, Bayraklarını Fransız çizdi, Biz sınırımızı savaşla, Bayrağımızı Kanımız ile çizdik.
Türkler vergi ödesin, Türkler yokluk çeksin, Türkler askere gitsin. Türkler ŞEHİT olsun.. Ama Suriyeliler, hiçbir bedel ödemeden vatandaş olsun..! Suriyeliler, Afkanlar, Ukrayna, Pakistan orası burası derken biz unutulduk.

Kendi ülkemizde sığınmacı gibi yaşayan biziz aslında!

Başa dön tuşu