SAADET PARTİSİ SARAYDÜZÜ’NDE TEŞKİLATLANARAK KONGRESİNİ YAPTI

Saadet Partisi Saraydüzü İlçe Başkanlığı açılışı ve kongresi gerçekleştirildi. Saadet Partisi Saraydüzü İlçe Kongresi, ilçedeki parti binasında yapıldı; kongrede Basri Baş Saadet Partisi Saraydüzü İlçe Başkanı olarak seçildi. Kongreye Saraydüzü Belediye başkanı Hasan Peker, Sinop İl başkanı Cavit Üçüncüoğlu SİMGO GN. Bşk. Gökcen Göksal, Saadet partisi Genel merkez il sorumlusu M. Ali Özgür Saadet partisi Sinop müfettişi Ramazan Bulca Saadet partisi ist. Ataşehir ilçe bşk yrd. Ve SİMGO GN. Bşk. Yrd. Teşkilat. Başkanı Erdoğan Uslu İst. Ümraniye Saadet partisi ilçe bşk yrd. Ve SİMGO GN. Bşk. Yrd. Yakup İnce İst. Esenler İlçe bşk. Yrd ve SİMGO GN. Bşk. Yrd Metin İnce İst. K. Çekmece ilçe bşk. Yrd. Salih Kaptanoglu İst. Esenyurt ilçe bşk yrd Cumhur Övet Saadet partisi Gerze ilçe bşk Hamit Çakır SİMGO Eski Gn. Başkanlarından Beşir Elmacı SİMGO Eski Gn. Başkanlarından Hüseyin Şeker Saadet det partisi Dikmen ilçe bşk yrd. Simgo yön. Kur. Üyesi Bayram Çetinkaya AGD İst. İl yön. Kur. Üyesi Mesut Eraslan CHP. Saraydüzü ilçe bşk Tayfun Çuhadaroğlu, CHP. Durağan ilçe bşk Mustafa Eker İyi parti Saraydüzü ilçe bşk Şakir Erşahin Saraydüzü Merkez Mah. Muhtarı Yusuf Demircan Akbelen köyü Dernek bşk. Yılma, Tabakoğlu Boyabat Pirefendi köyü dernek Kurucu bşk. Yakup Sarı Sinop’un Milli Şairi Zeynel Parmaksız katıldı.
Kongrede bir teşekkür konuşması yapan Saraydüzü İlçe Başkanı Basri Baş;
“Partililerimizin yanı sıra vatandaşlarımızın da katıldığı, coşkunun, Heyecanın ve kardeşliğin hâkim olduğu bir ortamda gerçekleşen kongre sonucu, delegelerimizin oyları ile İlçe Başkanlığı görevine seçildim. Hiç şüphe edilmeyecek bir gerçektir ki Saadet Partisinde görevler halka hizmet ve hakka hizmet için verilir. Millete hizmet esastır. Partimizin her kademesindeki kardeşlerimiz bu bilinçle hareket eder. İşte ben de davaya katıldığım günden bu yana davamızın her kademesinde başarı ile görev yapmış ve Saraydüzü İlçe Başkanlığı ile taçlandırmış olduk; partimizin yüzünü, önümüzdeki seçimlerde kara çıkartmayacağız. İlk gün ki aşkla yollara revan olacağız. Ahlak ve maneviyat istikametinde aydınlık ve güçlü ve yaşanabilir bir Saraydüzü ve Türkiye için çaba sarf edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, gerçekleştirmiş olduğumuz İlçe kongremize katılım sağlayan tüm dava arkadaşlarıma, katılımları ile bizleri mutlu eden kıymetli hemşehrilerimize ve Erbakan Hocamızın emaneti SİMGO derneğimize, üyelerine, programa katılamayıp gönlü bizimle olan tüm dostlarıma, İlçe binamızın yapımında, tefrişatında maddi manevi destek ve katkılarını esirgemeyen çok kıymetli dava arkadaşlarıma, aileme ve evlatlarıma kısaca herkese kalpten teşekkür ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu