Sağlık müdürlüğünden personele promosyon hediyesi

Sinop İl Sağlık Müdürlüğü yılın son mesai gününde imzaladığı protokolle personeline erken yılbaşı hediyesi sundu. İl Sağlık Müdürlüğü ile Ziraat Bankası Sinop Şubesi arasında maaş promosyon protokolü imzalandı.
İl Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu, protokolün hayırlı uğurlu olmasını diledi. Mollahüseyinoğlu; “Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’nın sağlık camiası adına bankalarla yapılmasını sağladığı protokole bugün Sinop İl Sağlık Müdürlüğü olarak biz de katıldık. Yaklaşık 3 aydan beri küçük büyük, işçi memur demeden, ilimizdeki bütün sağlık sendika temsilcilerimizle hep beraber yürüttüğümüz çalışmaların sonunda ortak kararla T.C. Ziraat Bankası Sinop Şubesiyle anlaşmaya vardık.

Bugüne gelirken öncelikle Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya saygılarımızı sunarız.

Ayriyeten hali hazırda çalıştığımız bankanın Sinop Şube Müdürü Ümit Sezgin’e ve yeni dönemde anlaşmaya varabilmemiz için gerekli hassasiyeti ve kolaylığı sağlayan T.C. Ziraat Bankası Sinop Şube Müdürü Fikret Akbaş’a, sürecin her aşamasında bize destek olan sendika temsilcilerimize ve iki gün gibi kısa sürede kendilerinden istediğimiz belge ve taahhütleri tamamlayan çok değerli çalışma arkadaşlarımıza ve son olarak bu süreci gece gündüz demeden yöneten İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm Sinop sağlık camiası için hayırlı olması dileğiyle, tüm çalışma arkadaşlarımıza sağlıklı yıllar dileriz” dedi.

Başa dön tuşu