BBP MKYK ÜYESİ ŞAHİN KONGRE ÖNCESİ İLÇELERİ ZİYARET EDERKEN GAZETEMİZE DE ZİYARETTE BULUNDU…. HÜKÜMETİN ORTAĞI DEĞİL İTTİFAKIN ÜYESİYİZ…

Sinop’ta olağan kongreye hazırlanan BBP il teşkilatı il başkanı Suat Bünyan ilçelerde gezilere devam ediyor. Kısa bir süre önce BBP Sinop il başkanlığına kurucu il başkanı olarak atanan, atandıktan sonra Sinop’ta çok kısa sürede teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayarak ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Kurucu İl başkanı, Büyük Birlik Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Tahir Şahin’de bulunuyor.
28 Haziran tarihinde BBP genel başkanı Mustafa DESTİCİ’nin katılımı ile gerçekleşecek olan BBP 1. Olağan İl kongresi öncesi gazetemizi de ziyaret ederek gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’le bir süre görüşen Şahin; “bölücü olarak nitelendirdiğimiz HDP dışında bütün partiler arasında tek farklı olan Cumhur ittifak partileri ve Millet ittifakı partileri ile görüşebilen ziyaret eden MHP’ye de CHP’ye İYİ parti ‘ye de giden ziyaretlerini kabul eden tek partiyiz. Biz toplumda kırılmaları değil birleştiriciliği temsil ediyoruz. Ayrışmayı değil bütünleşmeyi temsil ediyoruz. Biz Cumhur ittifakında hükümet ortağı değil ittifak ortağıyız. Bunu herkesin bilmesini istiyoruz. Yanlışa yanlış diyebilen doğruda arkasında duran tek parti olarak gelecek seçimlerde halkımızın da teveccühü ile geniş kitlelerin buluştuğu ve hedef kitlenmiş bir parti olacağız” dedi.

YEREL BASINA ÖNEM VERİYORUZ!

Şahin ziyaretinde demokrasilerde basının özellikle yerel basının çok önemli olduğuna vurgu yaparak; “Sinop’ta bu görev bana tevdi edildikten sonra ilçeler dahil tüm basın mensuplarına ulaşma onlarla sohbet etmeye fikir alışverişinde bulunmaya çalıştım. Düşüncelerimizin kamuoyuna yansımasında basının bize büyük bir desteği oldu olmaya da devam ediyor. Milletin müşterek sesi olan basına özellikle yerel basına tüm partilerin sahip çıkması gerektiğine inanıyorum” dedi.

KAMUOYUNUN TARTIŞMASINI, SORGULAMASINI İSTİYORUZ

Gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa EKER’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “gazete olarak her kesimin herkesin sesi olmaya çalışıyoruz. Kamuoyunun tartışmasını sorgulamasını doğruya doğru gitmesini istiyoruz. Biz kamunun sesiyiz. Gazetemiz en sağdan en sola demokrasinin gereği konuşan konuşmak isteyen her kesimin sesini kamuoyuna aktarmakla görevlidir. Bizler insanımıza hakaret etmeyen, aşağılamayan, sorumluluğunu bilen, sorumlu habercilik anlayışı ile sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz. Ziyaretinizle bizleri oldukça mutlu ettiniz. Kongrenizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Başa dön tuşu