Bahçeli’ nin kurmayları Gerze’ de

Sinop Gerze’de MHP’nin ‘Adım adım 2023 ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma’ programları yapıldı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından organize edilen ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ temalı programların Gerze ayağı, Sedat Işıdı Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşti.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa, Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MYK üyesi Davut Haskırış, MYK üyesi Murat Kotra, MYK üyesi Yüksel Aydın, Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, MHP Sinop İl Başkanı Hikmet Çınar, AK Parti Gerze İlçe Başkanı Cumhur Kurt, MHP Gerze İlçe Başkanı Hatice Çelik, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Salih Çelik, Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Alpaslan Yıldırım, Gerze Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan Sertkaya ve çok sayıda partili katılım sağladı.

Her zaman bir ve birlikte olmalıyız
İl Başkanı Çınar’ ın ardından konuşan MYK Üyesi Yüksel Aydın yapmış olduğu konuşmada: “Devlet Bahçeli’ nin talimatlarına göre önce il il sonra ilçe ilçe dolaştık; maksadımız, muradımız belli, son on yılda yaşananlar belli. 15 Temmuz akşamı FETÖ’ cüler Türk milletinin üzerine kurşun yağdırdı, bunu sakın unutmayın, bunlar hala bitmedi, bugün de kripto FETÖ’ cüler var; işte 2023 bu anlamda önemli. Apo’ nun heykelini dikeceğiz diyenlerle, şehitlerimizin katilleri HDP milletvekiline bakanlık verilebilir diyenlerle, siz nasıl birlikte olacaksınız? 3- 5 oy olacağız diye bunlarla nasıl birlikte olacaksınız? Bizim 2023 Cumhurbaşkanı adayımız belli. Biz fedakârlık üzerine kurulmuş bir partiyiz. Biz oya endeksli bir parti değiliz. 15 Temmuzda mevcut hükümete destek veren tek parti biziz. CHP Genel Başkanı PKK ağzıyla konuşuyor. İşte bundan dolayı Cumhurbaşkanlığı seçimleri için gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu. MYK Üyesi Yüksel Aydın’ ın ardından konuşma yapan MYK Üyesi Murat Kotra’ da konuşmasına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ nin selamını ileterek başladı. Kotra: “2018 yılından bu yana 2023 seçimlerine hazırlanmak için hep sahadayız. Önce il il ziyaretlerimizi gerçekleştirdik; ardından ilçe ilçe ziyaretlerimizi gerçekleştirdik; ardından da köy ziyaretlerine başlayacağız” dedi.

Başa dön tuşu