BİNGÖL SİNOP’A GELDİ..

CHP’nin 51 ilde gerçekleştirdiği saha çalışması kapsamında CHP Ankara milletvekili ve PM üyesi Tekin BİNGÖL Sinop’a geldi.

CHP Genel Merkezince 51 ilde planlanan saha çalışması kapsamında; CHP PM Üyesi ve Ankara milletvekili Tekin Bingöl’ün Sinop ziyaretinde CHP Sinop milletvekili Barış Karadeniz, Sinop Belediye başkanı Barış Ayhan, Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanımız Serpil Yazar Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Sanayi ve Ticaret Odası, KESK,Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile Balıkçı Kooperatifi’ni ziyaret etti.
Belediye başkanı Barış Ayhan Bingöl’e Sinop’ta belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kültür merkezi olarak düzenlenen Buzhane’yi ve eski çekek yeri yeni açık hava meydanında incelemelerde bulundu.
. Bingöl eski çekek alanında heykeli dikilen, tarihi Sinop cezaevi ile ismi özdeşleşen yazar ve şair Sabahattin Ali’nin heykelinde resim çektirdi.

Başa dön tuşu