Durağan’da MHP’nin “Adım adım 2023 ilçe ilçe
anlatma ve aydınlatma” programı düzenlendi

Durağan’da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından organize edilen ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” temalı program düzenlendi.
Genel başkan Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Adım adım 2023 ilçe ilçe Anadolu anlatma ve aydınlatma temalı toplantısı Durağan’da yapıldı.Katıtımcılar İl Başkanı Hikmet Çınar ve yönetimi, Tokat milletvekili Yücel Bulut, MYK üyesi Davut Haskırış, MYK üyesi Murat Kotra, MYK üyesi Yüksek Aydın, Saraydüzü MHP ilçe başkanı Şükrü Cebeci, Durağan belediye başkanı Ahmet Kılıçaslan, Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker, Durağan AKP ilçe başkanı Hasan Yıldırım, Saraydüzü AKP ilçe başkanı Uğur Şimşek, Durağan İl Genel Meclis üyeleri, SMHP Durağan Belediye Meclis Üyeleri, İl Ülkü Ocak başkanı Alparslan Yıldırım, İstanbul Ülkücüler Platform Başkanı Yılmaz Uygun ve vatandaşlar katıldı.
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut;’’ 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi gecesi korktukları oldu ve ilk ses Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’den geldi. Genel Başkanımızın o gece yanında olanlardan biri olarak söylüyorum o gece Sayın Devlet Bahçeli darbeyi kimin yaptığına bakmaksızın meşru hükümetin yanındayız, devletin yanındayız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız diye tüm dünyaya haykırdı. O gece sizlerin de desteği ile en büyük emperyal girişim bu hainlerin başlarına yıkıldı. Bizlere düşen her gün Anadolu’da kapı kapı dolaşıp bunları anlatarak bu sancağı düşürmeyeceğiz. Ayağımızda çarık olmasa bile yürümeye, anlatmaya, bağırmaya, haykırmaya devam edeceğiz. Bizleri yalnız bırakmayın bu toprakları sahipsiz bırakmayın. Allah hepinizden razı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu