YEREL Haber Girişi : 16 Mayıs 2024 13:00

DURAĞAN BELEDİYESİNDEN ANNELER GÜNÜ ZİYARETİ

DURAĞAN  BELEDİYESİNDEN ANNELER GÜNÜ ZİYARETİ

Durağan belediyesi anneler gününde şehit anneleri ve evlatlarını kaybeden anneleri evlerinde ziyaret edip anneler gününü kutladı.
    Durağan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler ekibinin organizasyonunda, Anneler Günü olması vesilesiyle, Belediye Başkan Yardımcısı Ebubekir Yeşiloğlu, Belediye Meclis Üyeleri Hatice Aytekin, Mehmet Emin Akdemir ve Belediye Personeli ile birlikte şehit anneleri ve evlatlarını kaybeden anneleri evlerinde ziyaret ederek günlerini kutladılar.
    Durağan belediye başkanlığının resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Gazze ve Filistin’deki annelleride hatırlattı. Belediye paylaşımında anneler günü kutlayarak; “Annelerimiz hoşgörünün, fedakarlığın, şefkat ve merhametin adıdır. Peygamber Efendimizin ‘Cennet, annelerin ayakları altındadır’ hadis-i şerifiyle payelendirdiği anne sevgisi dünyadaki en değerli sevgidir. 
Şehit ve gazilerimizin anneleri başta olmak üzere Gazze’de, Filistin’de ve tüm mazlum coğrafyalarda kalpleri evlatlarıyla birlikte atan, zorluklara karşı göğüs geren, sabrın, fedakârlığın ve merhametin yeryüzünde hayat bulmuş hali olan tüm annelerimizin “Anneler Günü”nü kutluyor, ahirete irtihal eden annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyoruz. Filistin’de ve nice mazlum coğrafyalarda evladını saldırılarda kaybeden, teröre, açlığa ve türlü sağlık sorunlarına karşı hayat mücadelesi veren annelere yaşatılan bu acıların bir an önce son bulmasını yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.