SİYASET Haber Girişi : 18 Ağustos 2023 14:32

İYİ Partili Şanlan Batı Karadeniz Bölge Koordinatörü oldu

İYİ Partili Şanlan Batı Karadeniz Bölge  Koordinatörü oldu

    14 Mayıs 2023 genel seçimlerinde İYİ Parti’den Sinop milletvekili adayı olan eski il başkanı Yılmaz Şanlan’a genel merkez tarafından Sinop, Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak illerini kapsayan Batı Karadeniz Bölge Koordinatörlüğü görevi verildi.

    Konuyla ilgili açıklama yapan Yılmaz Şanlan; “İYİ Parti, 31 Mart 2024 seçimlerine damga vuracaktır. Memleketin tüm il, ilçe ve beldelerinde çıkaracağımız adaylarla partimizi Türkiye siyasetinin baş aktörü yapmak için çalışmalarımıza başlamış ve bunu gerçekleştirecek aday adaylarını değerlendirmek için Yerel Yönetimler Başkanlığımız  yeni bir yapılanmaya gitmiştir. İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Burak Akburak’ın önerisi, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in olurlarıyla Yerel Yönetimler Batı Karadeniz Bölge (10. Bölge) Koordinatörü olarak görevlendirildim.

    Başta ilimiz ve ilçelerimiz olmak üzere, Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak illerimiz ve ilçelerimizde yerel seçim sürecinin en iyi şekilde geçmesi, Belediye Başkan adaylarımızın, Belediye meclis üyelerimizin ve il genel meclisi üyelerimizin tesbiti ve partimizin bölgede başarısı için bölgedeki teşkilatlarımız ile birlikte  yoğun bir çalışma gerçekleştireceğiz. Mensubuyetinden şeref duyduğumuz büyük Türk milletine, kadim Türk devletine ve yaşadığımız şehre siyaseten hizmet etme arzusundan ve mücadelesinden bir milim sapmadan mücade etmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.